Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. sep
18:00
Kirke Hyllinge IF
Såby/Hvalsø
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
FC Hornsherred
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
TFC Odsherred (1)
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
VG Fodbold
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø/Såby
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Kirke Hyllinge IF
Uvelse IF
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Taastrup FC
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
10. sep
17:30
Kirke Hyllinge IF
Glostrup
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Ukabuni IF
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Kirke Hyllinge IF
Ølstykke FC
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. sep
13:30
Kirke Hyllinge IF
Svogerslev BK
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Kirke Hyllinge IF
Svogerslev BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
St. Merløse/Tølløse
U19 Drenge 1 (06-07) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. sep
11:00
Kirke Hyllinge IF
Oversidder
U15 Piger 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Kirke Hyllinge IF
Snekkersten IF (2)
Serie 6 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. sep
18:00
Kirke Hyllinge IF
Føllenslev-Særslev IF
8:8 U14 Piger 2 (11) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
Vestegnen FK
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. sep
19:00
Kirke Hyllinge IF
KFUM BK, Roskilde
Serie 4 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
28. sep
10:00
Kirke Hyllinge IF
Himmelev-Veddelev BK
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Kirke Hyllinge IF
Greve Fodbold (1)
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:30
Kirke Hyllinge IF
Tølløse BK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
Kirke Hyllinge IF
Allerød Fodbold Klub (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|